نوشته ها

کپسول 40 لیتری CO2

کپسول 40 لیتری CO2 - فروشگاه اینترنتی فراز گاز آراد صفاهان

شرکت فراز گاز آراد صفاهان به عنوان بزرگترین وارد کننده وپخش انواع سیلندر، گازهای (طبی، صنعتی و ترکیبی)، تجهیزات جوش و برش، رگلاتورهای تخصصی، پالت کپسول، فلاسک نیتروژن، مخزن کرایوژنیک وشیر سیلندر در ایران شناخته شده می باشد که برای رفاه حال شما مشتریان عزیز اقدام به تاسیس فروشگاه نیکان اسپادان نمود و شرایط خرید اینترنتی در بستری امن و آسان را برای شما عزیزان به ارمغان آورد .و با انتشار مقالات تخصصی و بروز سعی در بالا بردن اطلاعات خوانندگان عزیز وآشنایی هرچه بیشتر با محصولات این شرکت را فراهم نموده است.و اما مقاله امروز (کپسول 40 لیتری CO2).

جهت مشاوره ، خرید ، تعویض و شارژ انواع سیلندرهای گازی با شماره ۰۹۱۳۱۰۶۸۲۴۴ تماس حاصل فرمایید.

کپسول 40 لیتری CO2

کپسول های 40 لیتری (CO2) دارای وزن ۵۰ کیلوگرم و ارتفاع ۱۴۶ سانتی متر در دو نوع ایرانی و چینی در فروشگاه فراز گاز آراد صفاهان موجود می باشند. همچنین فشار کاری سیلندر (CO2) ۴۰ لیتری ۱۵۰ بار و فشار آزمون آن ۲۵۰ باراست.  این کپسول ها مهم ترین سیلندر صنعتی و پزشکی می باشند و کاربرد فراوانی دارند. همچنین   سیلندر های 40 لیتری (CO2) قابل شارژ هستند. شما می توانید بعد از اتمام گاز داخل کپسول آن را مجددا با گاز مربوطه شارژ نموده و از آن استفاده نمایید.

جنس بدنه سیلندر 40 لیتری CO2

برای نگهداری بسیاری از گازهای شیمیایی با فشارهای گوناگون، از فلزهای چون فولاد و آلومینیوم استفاده می شود. زیرا وزن سبک تر نسبت به فلزهای دیگر دارند و در برابر گازهای خورنده مقاومتر هستند و تحمل گاز با فشار کاری بالا از دیگر مزایای این دوفلز می باشد. سیلندر 40 لیتری CO2 از فولاد بدون درز و یک تکه از طریق شمش های فولادی با لایه‌ های مقطع کروی شکل که در گرمای زیاد و انعطاف زیادی ساخته شده اند و استحکام زیادی دارد.

رنگ کپسول 40 لیتری CO2

رنگ سيلندرهاي گاز يکي از موارد بسيار مهم در شناخت راحت تر گاز داخل سيلندر و يا جلوگیری از خطرات احتمالي آن دارد.رنگ سيلندرهاي بسته به كاربري صنعتي، آزمايشگاهي و يا طبي متفاوت مي باشند. کپسول 40 لیتری چینی co2 قرمز برای امور صنعتی جوشکاری و خاموش کننده ها بوده  و برای امور طبی خاکستری و برای امور آزمایشگاهی خاکستری با گلویی سفید.

جهت مشاوره ، خرید ، تعویض و شارژ انواع سیلندرهای گازی با شماره ۰۹۱۳۱۰۶۸۲۴۴ تماس حاصل فرمایید.

کاربرد کپسول 40 لیتری CO2

یکی از گازها و کپسول های پرمصرف در صنعت (جوشکاری) کپسول های 40 لیتری (CO2) هستند که با استفاده از سنگینی و پوشانندگی خوبی که دارند منجر به واکنش های خیلی خوبی در فرایند جوش می گردند . همچنین در صنایع غذایی، صنایع شیمیایی و صنایع نفت گاز مورد استفاده قرار می گیرند. گاز کربن دی اکسید هم چنین برای گاز دار کردن نوشابه ها و انجماد مواد غذایی گوشتی و میوه جات نیز استفاده می شود. به علت موارد مصرف زیاد گاز دی اکسید کربن باید مقرون به صرف باشد.