نوشته ها

قیمت و خرید انواع کپسول هوابرش

قیمت و خرید انواع کپسول هوابرش-فراز گاز آراد صفاهان

شرکت فراز گاز آراد صفاهان به عنوان بزرگترین وارد کننده وپخش انواع سیلندر، گازهای (طبی، صنعتی و ترکیبی) ، تجهیزات جوش و برش، رگلاتورهای تخصصی، پالت کپسول، فلاسک نیتروژن، مخزن کرایوژنیک وشیر سیلندر در ایران شناخته شده می باشد که برای رفاه حال شما مشتریان عزیز اقدام به تاسیس فروشگاه نیکان اسپادان نمود و شرایط خرید اینترنتی در بستری امن و آسان را برای شما عزیزان به ارمغان آورد .و با انتشار مقالات تخصصی و بروز سعی در بالا بردن اطلاعات خوانندگان عزیز وآشنایی هرچه بیشتر با محصولات این شرکت را فراهم نموده است.و اما مقاله امروز (قیمت و خرید انواع کپسول هوابرش).

جهت مشاوره ، خرید ، تعویض و شارژ انواع سیلندرهای گازی با شماره ۰۹۱۳۱۰۶۸۲۴۴ تماس حاصل فرمایید.

هوابرش

هوابرش نوعی برشکاری است که با گازها انجام می گردد. در این سیستم دستگاه برشکاری وجود ندارد و نیاز است تا تعدادی از ابزارها در کنار یکدیگر قرار بگیرند تا برش صورت بگیرد. استفاده از دو کپسول هوابرش که حاوی گازهای متفاوت می باشند ، سرپیک برشکاری، مانومتر مخصوص، شیلنگ هوابرش، گرمکن و فلش بک رعایت نکات ایمنی در هوابرش باید ضروری می باشد . زیرا در این نوع برشکاری خطرات بیشتر نسبت به سایر برشکاری ها که با دستگاه برشکاری انجام می گردد میباشد.

کپسول هوا برش

کپسول هوا برش در واقع به کپسول اکسیژن و کپسول گاز اشاره دارد. کپسول های هوابرش در سایز های مختلف موجود می باشد ولی برای صرفه جویی در هزینه و وقت ، از مخازن بزرگ همچون 40 لیتری استقبال می گردد . کپسول هوا از مخازن با متریال های مختلف اعم فولادی ، آلومینیوم و کامپیوزیت ساخته شده اند.باید توجه داشت که در زمان حمل و نقل کپسول های هوابرش از وارد شدن ضربه به بدنه و شیر سیلندر جلوگیری شود.

جهت مشاوره ، خرید ، تعویض و شارژ انواع سیلندرهای گازی با شماره ۰۹۱۳۱۰۶۸۲۴۴ تماس حاصل فرمایید.

کپسول هوا برش کوچک

کپسول هوا برش کوچک یکی از محصولات پر کاربرد در صنعت جوش و برش می باشد که سایز های 2 لیتری ، 3 لیتری و 5 لیتری را به خود اختصاص داده است. کپسول های کوچک که بتوان در صنعت هوابرش استفاده نمود و به راحتی قابل جابجایی باشد را به عنوان کپسول های هوابرش کوچک می شناسیم.

قیمت کپسول هوا برش دست دوم

کپسول هوا برش ساخت کشورهای مختلف ایرانی، ژاپنی، چینی موجود می باشد.به علت جلوگیری از واردات کپسول ژاپنی به کشور جلوگیری شد اغلب برای سال های قبل می باشد و از این رو دست دوم به شمار میروند.کپسول هوا برش دست دوم با توجه به میزان سالم بودن و کارکرد آن قیمت گذاری خواهد شد.

  • رنگ سالم کپسول
  • سال ساخت
  • سالم بودن شیر سیلندر
  • دارای کلاهک
  • پر یا خالی بودن
  • ساخت کشور

جهت مشاوره ، خرید ، تعویض و شارژ انواع سیلندرهای گازی با شماره ۰۹۱۳۱۰۶۸۲۴۴ تماس حاصل فرمایید.

قیمت و خرید انواع کپسول هوابرش

شرکت فراز گاز آراد صفاهان مرکز فروش انواع کپسول هوابرش می باشد.برای آگاهی از قیمت و خرید انواع کپسول هوابرش ایرانی و خارجی با کارشناسان فروش شرکت فراز گاز آراد صفاهان از طریق: چت آنلاین در سایت یا ارسال فرم درخواست از سایت و یا با شماره (۰۹۱۳۱۰۶۸۲۴۴) در تماس باشید.