وبلاگ تخصصی

کپسول گازهای صنعتی

کپسول گازهای صنعتی - فراز گاز آراد صفاهان

شرکت فراز گاز آراد صفاهان به عنوان بزرگترین وارد کننده و پخش انواع سیلندر، گازهای (طبی، صنعتی و ترکیبی) ، تجهیزات جوش و برش، رگلاتورهای تخصصی، پالت کپسول، فلاسک نیتروژن، مخزن کرایوژنیک وشیر سیلندر در ایران شناخته شده می باشد که برای رفاه حال شما مشتریان عزیز اقدام به تاسیس فروشگاه نیکان اسپادان نمود و شرایط خرید اینترنتی در بستری امن و آسان را برای شما عزیزان به ارمغان آورد. همچنین اقداماتی نظیر تست سیلندرهای گاز، آزمون های دوره ای، آنالیز گازهای خالص و ترکیبی و … در لیست خدمات این مجموعه جای گرفته است.و با انتشار مقالات تخصصی و بروز سعی در بالا بردن اطلاعات خوانندگان عزیز وآشنایی هرچه بیشتر با محصولات این شرکت را فراهم نموده است. و اما مقاله امروز (کپسول گازهای صنعتی ).

جهت مشاوره ، خرید ، تعویض و شارژ انواع سیلندرهای گازی با شماره ۰۹۱۳۱۰۶۸۲۴۴ تماس حاصل فرمایید.

گازهای صنعتی چیست ؟

گازهای صنعتی ترکیبات شیمیایی گازی شکلی هستند که در صنایع مختلف کاربرد دارد. بخشی از این گازها در هوای تنفسی وجود داشته و در نتیجه از طریق جداسازی از هوا تولید می‌شوند. بخش دیگری از این گازها از گاز طبیعی یا خروجی‌های گازی چاه‌های نفتی تهیه می‌شوند و برخی دیگر با فرآوری در واحدهای ویژه تولید می‌شوند.

کپسول گازهای صنعتی چیست؟

کپسول گاز صنعتی حاوی گازهای صنعتی تحت فشار می باشد . این کپسول ها از آلومینیوم و فولاد بسیار مقوام ساخته شده است. برای هر کپسول با توجه به محتویات آن رنگ مخصوصی در نظر گرفته شده است تا قابل شناسایی باشند.

انواع گازهای صنعتی:

  • گاز اکسیژن
  • گاز نیتروژن
  • گاز هیدوژن
  • گاز هلیوم
  • گاز آرگون
  • گاز متان
  • گاز دی اکسید کربن
  • گاز کریپتون

کاربرد کپسول گازهای صنعتی:

کپسول های گاز صنعتی در صنایع مختلف از جمله نفت و گاز، پتروشیمی، نیروگاه‌ها، صنایع شیمیایی و دارویی، صنایع فولاد، صنایع غذایی و صنایع هسته‌ای، کاربرد دارد. گازهای صنعتی به دلیل استفاده ی بالا در صنایع به تولید انبوه رسیده است برای اینکه وجود گاز های صنعتی برای تولید و صنعت ضروری است و در اثر نبود و یا کمبود این گازها ممکن است چرخ صنایع از کار بایستد.

نکات مهم هنگام خرید کپسول گازهای صنعتی:

هنگام خرید کپسول های گاز صنعتی باید بدانیم که این کپسول ساخت کدام کشور است و وزن کپسول چقدر می باشد . جنس بدنه کپسول از چه آلیاژی ساخته شده است و رنگ آن مطابق با محتویات درون کپسول باشد. هچنین اطلاع از ارتفاع کپسول ، قطر بدنه و فشار کاری آن مهم است تا بتنوانیم بهترین کپسول را برای گاز صنعتی مورد نظرمان انتخاب کنیم.

قیمت کپسول گازهای صنعتی:

به دلیل مصرف گازهای صنعتی در جهان، خرید و فروش این گازهای باارزش هم به عنوان یک صنعت درآمده است. بسیاری از کارخانه ها تنها برای خالص سازی و تولید گازهای صنعتی ایجاد شده اند و اقدام به تولیدات گسترده ی این گازها در انواع مختلف نموده اند. کپسول گازهای صنعتی با خلوص های متفاوت و همچنین در مقادیر مختلف عرضه می گردند. ین گاز های صنعتی را در کپسول هایی با اندازه ی ۱۰ تا ۴۰ لیتری و حتی بعضی شرکت ها با اندازه ی ۱ لیتری هم عرضه می نمایند. برای اطلاع از قیمت کپسول گازهای صنعتی با کارشناسان فروش شرکت فراز گاز آراد صفاهان در تماس باشید: از طریق چت آنلاین – ارسال فرم درخواست و یا با شماره  ۰۹۱۳۱۰۶۸۲۴۴