وبلاگ تخصصی

قیمت و خرید کپسول فولادی

قیمت و خرید کپسول فلادی-شرکت فراز گاز آراد فاهان

شرکت فراز گاز آراد صفاهان به عنوان بزرگترین وارد کننده و پخش انواع سیلندر فولادی، مخزن cng، گازهای (طبی، صنعتی و ترکیبی) ، تجهیزات جوش و برش، رگلاتورهای تخصصی، پالت کپسول، فلاسک نیتروژن، مخزن کرایوژنیک و شیر سیلندر در ایران شناخته شده می باشد که برای رفاه حال شما مشتریان عزیز اقدام به تاسیس فروشگاه نیکان اسپادان نمود و شرایط خرید اینترنتی در بستری امن و آسان را برای شما عزیزان به ارمغان آورد. و با انتشار مقالات تخصصی و بروز سعی در بالا بردن اطلاعات خواندگان عزیز وآشنایی هرچه بیشتر با محصولات این شرکت را فراهم نموده است.مقاله امروز قیمت و خرید کپسول فولادی

جهت مشاوره ، خرید ، تعویض و شارژ انواع سیلندرهای گازی با شماره ۰۹۱۳۱۰۶۸۲۴۴ تماس حاصل فرمایید.

قیمت و خرید کپسول فولادی

 سیلندر فولادی

در این مقاله به معرفی کپسول فولادی می پردازیم و شما را با انواع کپسول فولادی آشنا کنیم، مشخصات فنی سیلندرهای فولادی را توضیح دهیم و سایز کپسول های فولادی را معرفی کنیم تا شما عزیزان برای خرید کپسول گاز فولادی اطلاعات کافی در اختیار داشته باشید و خریدی آسان و مطمئنی را تجربه کنید.

کپسول فولادی چیست:

کپسولهای فولادی، مخازنی برای نگهداری انواع گازهای شیمیایی با فشارهای مختلف می باشند. همچنین این کپسول ها با توجه به کاربردهای متفاوت در سایزها و ابعادهای مختلف تولید و در فشارهای بالا عرضه می شود. کپسول ها ی فولادی با سایز کوچک بیشتر درمصارف پزشکی و کپسول های اکسیژن مورد استفاده قرار می گیرد. اما سایزهای بزرگتر کپسول های فولادی برای مصارف صنعتی به کارمیرود و همچنین در حجم های 68 و 80 لیتری جهت نگهداری گاز دی اکسید کربن استفاده می شود.

مشخصات فنی سیلندر فولادی:

کپسول فولادی بدون درز، با استفاده از شمش های فولادی با سطح مقطع کروی و توپر با حرارت و کشش زیاد و توسط غلطک بصورت یک تکه ساخته می شوند که دارای استحکام بالاتری نسبت به کپسول های با درز و جوش هستد.. این کپسول های فولادی دارای مهمترین استاندارهای جهانی ISO9809 در بحث ایمنی و کنترل کیفی می باشد. طبق قوانین بین المللی کلیه گازهای شیمیایی با رنگ مخصوص تمایز داده شده و کلیه سیلندرها می بایست بر این اساس مورد استفاده قرار گیرد.

جهت مشاوره ، خرید ، تعویض و شارژ انواع سیلندرهای گازی با شماره ۰۹۱۳۱۰۶۸۲۴۴ تماس حاصل فرمایید.

موارد مصرف:

کپسول گاز 2 لیتری فولادی

کپسول 2 لیتری فولادی کمترین سایز را در مجموعه سیلندرهای گازی دارد که یکی از گسترده ترین کاربردهای آن برای ذخیره گاز اکسیژن جهت تنفس بیماران است. لازم به ذکر است که این کپسول ها بیشترین کاربردشان به صورت همراه است. زیرا اندازه کوچکی داشته و به راحتی حمل می شوند. و بعضا پک کاملی از آن ها شامل کپسول، مانومتر، ماسک، کیف همراه و … برای مصارف اکسیژنی عرضه می شود.

کپسول گاز 5 لیتری فولادی:

کپسول گاز 5 لیتری در حقیقت دومین سایز در کپسول های اکسیژن پزشکی است و معمولا می تواند در وسایل نقلیه از آن استفاده کرد. یک کپسول اکسیژن همراه دیگری است که قابلیت های پرتابل بودن و حمل و نقل آن کمتر از سیلندرهای اکسیژن 2 لیتری است. اما میزان گاز بیشتری را در خود ذخیره می کند. کپسول های گاز 5 لیتری بیشترین کاربرد را در ذخیره گاز اکسیژن و گاز هلیوم دارند. جهت خرید کپسول های 5 لیتری به صورت عمده و خرده و اطلاع از قیمت با فروشگاه نیکان اسپادان شرکت فراز گاز صفاهان تماس بگیرید.

کپسول گاز 10 لیتری فولادی

کپسول گاز 10 لیتری یکی از فراوان ترین کپسول های موجود در بازار است که برای ذخیره انواع گازها از آن استفاده می شود که استحکام بالایی در تحمل فشارهای بسیار بالا دارند.این سیلندرها کوچکترین سیلندرهای ثابت صنعتی هستند که نوع سفید رنگ فولادی آن ها که مربوط به گاز اکسیژن , گاز آرگون و گاز CO2 است و کاربردهای طبی دارد، بیشترین فراوانی و کاربرد را در میان سیلندرهای صنعتی سیلندر 10 لیتری به خود اختصاص داده است.کپسول ۱۰ لیتری در بازار قابل تهیه ساخت ایران و چین می باشد و همگی از رنگ های سفید می باشد.

جهت مشاوره ، خرید ، تعویض و شارژ انواع سیلندرهای گازی با شماره ۰۹۱۳۱۰۶۸۲۴۴ تماس حاصل فرمایید.

کپسول گاز 20لیتری فولادی

کپسول گاز 20 لیتری سایز دیگری از انواع کپسول های گاز موجود در بازار هستند که حجم و وزن بیشتری از سیلندرهای 10 لیتری داشته و در نتیجه میزان گاز بیشتری را در حالت فشرده در خود ذخیره می کنند. لازم به ذکر است که سیلندرهای فولادی 20 لیتری در دو نوع کوتاه و بلند در بازار عرضه می شوند.کپسول 20 لیتری دارای قد کوتاه و نسبت به سایر کپسول ها از شعاع بیشتری برخوردار است.  کپسول 20 لیتری از جنس فولاد و به رنگ سفید در بازار موجود می باشد. مانند سایر سیلندر ها دارای کلاهک و شیر بوده که از تاریخ انقضا برخوردار می باشد کپسول گاز ۲۰لیتری با فشار کاری ۱۵۰ بار ۲۰۰ بار و ۳۰۰ بار مناسب جهت نگه داری و استفاده کلیه گازهای شیمیایی شامل خنثی و سوختی می باشد.

کپسول گاز 40لیتری فولادی

کپسول گاز 40 لیتری مهم ترین کپسول اکسیژن صنعتی و پزشکی است وبعد از کپسول گاز 10 لیتری بیشترین کاربرد را دارد.جنس سیلندرهای 40 لیتری از فولاد است و متوسط ضخامت دیواره کپسول 5.7 میلی متر است. استحکام تسلیم آن نزدیک به 300 بار است در حالی که فشار کاری معمول بین 150 تا 200 بار می باشد.از این مدل کپسول برای گاز آرگون , گاز CO2 , گاز نیتروژن و انواع گازهای طبی و صنعتی بسیار استفاده میشود.

کپسول گاز 50لیتری فولادی

کپسول گاز 50 لیتری تقریبا بزرگترین سایز معمول کپسول های صنعتی موجود در بازار هستند. این کپسول ها به رنگ مشکی و قهوه ای است و معمولا فشار کاری 200 بار دارد، در این میزان فشار حدود 50 لیتر گاز اکسیژن یا گاز هلیوم را در خود جای میدهد. از این سیلندر فولادی در جهت پالت کردن استفاده می شود. وزن سنگین و سخت کردن حمل و نقل این سایز باعث شده است نسبت کپسول 40 لیتری مصرف کمتری داشته باشد.

جهت مشاوره ، خرید ، تعویض و شارژ انواع سیلندرهای گازی با شماره ۰۹۱۳۱۰۶۸۲۴۴ تماس حاصل فرمایید.

قیمت و خرید کپسول فولادی

شرکت فراز گاز آراد صفاهان یکی از بزرگترین واردکنندگان و توزیع کنندگان سیلندرهای فولادی در سراسر کشور می باشد. شما عزیزان می توانید برای اطلاع از قیمت و خرید کپسول فولادی با کارشناسان فروش شرکت فراز گاز آراد صفاهان در تماس باشید  از طریق چت آنلاین  – ارسال فرم درخواست و یا با شماره  ۰۹۱۳۱۰۶۸۲۴۴