وبلاگ تخصصی

شیلنگ هوابرش تک یا دوقلو

کاربرد شیلنگ هوابرش-شرکت فراز گاز آراد صفاهان

شرکت فراز گاز آراد صفاهان به عنوان بزرگترین وارد کننده وپخش انواع سیلندر، گازهای (طبی، صنعتی و ترکیبی) ، تجهیزات جوش و برش، رگلاتورهای تخصصی، پالت کپسول، فلاسک نیتروژن، مخزن کرایوژنیک و شیر سیلندر در ایران شناخته شده می باشد که برای رفاه حال شما مشتریان عزیز اقدام به تاسیس فروشگاه نیکان اسپادان نمود و شرایط خرید اینترنتی در بستری امن و آسان را برای شما عزیزان به ارمغان آورد .و با انتشار مقالات تخصصی و بروز سعی در بالا بردن اطلاعات خوانندگان عزیز وآشنایی هرچه بیشتر با محصولات این شرکت را فراهم نموده است. موضوع مقاله امروز ( شیلنگ هوابرش تک یا دوقلو)

جهت مشاوره ، خرید ، تعویض و شارژ انواع سیلندرهای گازی با شماره ۰۹۱۳۱۰۶۸۲۴۴ تماس حاصل فرمایید.

لوازم جوش و برش شرکت فراز گاز آراد

 شیلنگ هوابرش تک یا دوقلو

شیلنگ هوابرش چیست ؟

شیلنگ هوا محصولی است که از آن برای انتقال جریان گاز هایی از جمله اکسیژن، استیلن به سرپیک جوش و برش استفاده می شود. و یکی از کاربردی ترین لوازم جوشکاری و برشکاری میباشد. این محصول از لایه های پلاستیکی، کنف، الیاف نخ و پنبه ای تشکیل می دهند، تفاوت اصلی در مدل های متنوع شیلنگ هوا برش در بازار همان الیاف یا نخ به کار رفته در ساختار آن می باشد که باعث وجه تمایز شیلنگ های هوا برش در دنیاست.

انواع شیلنگ هوا برش

عموما سه مدل شیلنگ هوا برش با نام تک هوا به رنگ (آبی ،سبز،مشکی)و تک گاز بار نگ (قرمز) و دوقلو با رنگ های ( آبی و قرمز ) و ( سبز و قرمز ) در بازار موجود می باشد و عمدتا در کار های جوشکاری از مدل شیلنگ هوا برش دوقلو و در کار های برش کاری از مدل شیلنگ تک استفاده می شود.

شیلنگ باد

شیلنگ هوا برش تک باد که به رنگ ( آبی یا سبز ،مشکی) با سایز 8 میلی متر می باشد ، فشار کاری 20و متراژ100 متر برای گاز اکسیژن به کار می رود

شیلنگ گاز

شیلنگ هوا برش تک گازکه به رنگ قرمز با سایز 10 میلی متر  ، فشار کاری 20 و متراژ 100 متر برای گاز استیلن به کار می رود

شیلنگ دوقلو

در فرایند جوشکاری که با حرارت بیشتری سر و کار داریم، لزوما باید مدل دوقلو را به کار بگیریم زیرا یک لوله شیلنگ وظیفه انتقال گاز به سر پیک جوش را بر عهده داردو لوله دیگر وظیفه خارج کردن آلایندگی های ناشی از اشتعال گاز را انجام می دهد.

جهت مشاوره ، خرید ، تعویض و شارژ انواع سیلندرهای گازی با شماره ۰۹۱۳۱۰۶۸۲۴۴ تماس حاصل فرمایید.

برندهای مختلف شیلنگ هوابرش

کیفیت شیلنگ هوا برش در برندهای مختلف می تواند تاثیرات زیادی روی قیمت این محصول داشته باشد. شیلنگ ها دارای مارک به صورت برجسته و چاپی می باشند که در زمان خرید به آن توجه کنید. شیلنگ دوقلو برجسته از کیفیت مطلوبتری نسبت به نوع چاپی آن برخوردار است.

 • شیلنگ هوا برش کره ای
 • شیلنگ هوا برش مالزی
 • شیلنگ هوا برش ترکیه
 • شیلنگ هوا برش آلمانی
 • شیلنگ هوا برش ایتالیا
 • شیلنگ هوا برش چینی

علت خرابی شیلنگ هوا برش

 • آفتاب زدگی
 • پارگی
 • سوختگی

نکات ایمنی هنگام استفاده از شیلنگ هوا برش

 1. انتخاب شیلنگ مناسب و با کیفیت
 2. استفاده از بست های مناسب
 3. اطمیان از محکم بودن بست قبل از شروع کار
 4. هیچگاه از سیم مفتول جهت بستن شیلنگ استفاده نکنید.
 5. شیلنگ را کاملا دور از حرارت و آتش نگه دارید.
 6. از محکم بودن اتصال شیلنگ با سرپیک مطمئن شوید.

جهت مشاوره ، خرید ، تعویض و شارژ انواع سیلندرهای گازی با شماره ۰۹۱۳۱۰۶۸۲۴۴ تماس حاصل فرمایید.

قیمت شیلنگ هوا برش

قیمت فروش این محصول را به علت نوسان قیمت ارز متغیر است برای استعلام موجودی و قیمت شیلنگ هوا برش  شرکت فراز گاز آراد صفهان می توانید از چت آنلاین استفاده کنید یا فرم درخواست ارسال کنید و یا با شماره (09131068244) با کارشناشان فروش درتماس باشید .