وبلاگ تخصصی

مرکز فروش لوازم جوش و برش در اصفهان

مرکز فروش لوازم جوش وبرش در اصفهان-شرکت فراز گاز آراد صفاهان

شرکت فراز گاز آراد صفاهان مرکز فروش لوازم جوش و برش در اصفهان می باشد. فروش سرپیک برشکاریفروش سرپیک جوشکاریفروش انواع تورچفروش شیلنگ هوابرشفروش فلاش بکفروش گرمکن فروش انواع الکترود تنگستن و … همشهریان گرامی برای خرید لوازم جوش و برش به صورت حضوری به آدرس (اصفهان – خیابان امام خمینی – روبروی خیابان 12 بهمن – انتهای کوچه 136 – دفتر فروش و انبار فراز گاز آراد صفاهان – 09131068244 با مدیریت آقای سعیدی) مراجعه فرمایید. همچنین این شرکت برای رفاه حال شما مشتریان عزیز اقدام به تاسیس فروشگاه نیکان اسپادان نمود و شرایط خرید اینترنتی ابزار جوش و برش در بستری امن و آسان را برای شما عزیزان به ارمغان آورد.آشنایی با محصولات فراز گاز آراد باعث بالا بردن اطلاعات شما سروران و خریدی آگاهانه و مطمئن می شود،پس تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

لوازم جوش و برش چیست؟

برای جوشکاری و برشکاری همواره لوازم و تجهیزات خاصی مورد نیاز است که شناخت آنها و آشنایی با نحوه عملکرد هریک از این تجهیزات در بهبود کار مورد نظر و افزایش کیفیت تاثیر زیادی دارد.ابزار جوش و برش دارای تنوع بسیار زیادی می باشد و هر کدام ، وظیفه خاصی در عملیات جوشکاری یا برشکاری بر عهده دارد. لازم به ذکر است نکات ایمنی قبل از انجام هرگونه جوشکاری یا برشکاری الزامی می باشد.در ادامه به معرفی مهم ترین ابزار جوش و برش می پرازیم.

سرپیک جوشکاری-فراز گاز آزاد صفاهان

برای خرید بهترین سرپیک جوشکاری از شرکت فراز گاز آراد سپاهان بر روی تصویر کلیک کنید

سرپیک جوشکاری

سر پیک های جوشکاری یا سرپیک جوش ابزاری است که با استفاده از یک شعله، به قطعه جوش حرارت میدهد تا فلز قرمز رنگ شود و زمانی که فلز به دمای مورد نظررسید،اکسیژن از دهانه ی سرپیک جوشکاری با فشردن یک کلید دستی به فلزات حرارت دیده میرسد و در این هنگام یک واکنش شیمیایی بین فلزات حرارت دیده و اکسیژن برقرار شده وباعث جوش خوردن قطعات میشود .اجزای تشکیل دهنده سرپیک جوش

 • دسته جوش
 • نازل جوش
 • سری جوشکاری

سرپیک برشکاری

سرپیک برش برای برش مواد به کار می رود ابتدا فلزبه وسیله شعله حرارت دیده تا اینکه به رنگ قرمز روشن در آید و وقتی قطعه به این دما رسید اکسیژن به قطعات حرارت دیده با فشار دادن اهرم در سر پیک برشکاری دمیده می گردد . سر پیک برش واکنش و تشکیل اکسید داده و تولید گرما می کند واین حرارت است که سبب تداوم فرایند برش می گردد وقطعات از هم جدا میشنود.

معرفی انواع سرپیک برشکاری

 • سرپیک برشکاری یک تکه
 • سرپیک برشکاری دو تکه
دسته سرپیک برشکاری-فراز گاز آراد صفاهان

برای خرید بهترین سرپیک برشکاری از شرکت فراز گاز آراد سپاهان بر روی تصویر کلیک کنید

دسته سرپیک برشکاری-فراز گاز آراد صفاهان

برای خرید بهترین سرپیک برشکاری از شرکت فراز گاز آراد سپاهان بر روی تصویر کلیک کنید

سرپیک برشکاری

سرپیک برش برای برش مواد به کار می رود ابتدا فلزبه وسیله شعله حرارت دیده تا اینکه به رنگ قرمز روشن در آید و وقتی قطعه به این دما رسید اکسیژن به قطعات حرارت دیده با فشار دادن اهرم در سر پیک برشکاری دمیده می گردد . سر پیک برش واکنش و تشکیل اکسید داده و تولید گرما می کند واین حرارت است که سبب تداوم فرایند برش می گردد وقطعات از هم جدا میشنود.انواع سرپیک برشکاری

 • سرپیک برشکاری یک تکه
 • سرپیک برشکاری دو تکه
تورچ جوشکاری-مرکز فروش انواع تورچ در اصفهان-شرکت فراز گاز آراد صفاهان

برای خرید بهترین تورچ جوشکاری از شرکت فراز گاز آراد سپاهان بر روی تصویر کلیک کنید

تورچ جوشکاری

تورچ جوشکاری یک ابزار مکانیکی است .که یک شعله باز با سوخت گاز و اکسیژن را ذوب می کند. و دو قطعه فلز را با هم ذوب کرده و یک درز محکم ایجاد کند. این مشعل یا همان تورچ برای بسیاری از اهداف و در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می گیرد. دو نوع از رایج ترین آنها

 • جوشکارهای گاز بی اثر فلزی (MIG)
 • گاز بی اثر تنگستن (TIG) هستند

دستگاه جوشکاری

کار دستگاه جوشکاری انجام عملیات جوش دادن فلزات ناهمنام و همنام به یک‌دیگر است.یکی از کارامد ترین دستگاه‌ها که در صنعت مورد استفاده مهندسان قرار میگیرد، دستگاه جوش است که در مدل‌ها و برندهای مختلف در بازار عرضه میگردد. دستگاه های جوش می توانند به صورت لیزری، شیمیایی و یا الکتریکی باشند که می توان از هر کدام از آن ها در زمان مناسب استفاده کرد.

معرفی دستگاه جوشکاری

 • دستگاه جوش اینوتر 200 آمپر
 • دستگاه جوش اینوتر 250 آمپر
مرکز فروش دستگاه جوش در اصفهان-شرکت فراز گاز آراد صفاهان

برای خرید بهترین دستگاه جوشکاری از شرکت فراز گاز آراد سپاهان بر روی تصویر کلیک کنید

مرکز فروش دستگاه جوش در اصفهان-شرکت فراز گاز آراد صفاهان

برای خرید بهترین دستگاه جوشکاری از شرکت فراز گاز آراد سپاهان بر روی تصویر کلیک کنید

دستگاه جوشکاری

کار دستگاه جوش انجام عملیات جوش دادن فلزات ناهمنام و همنام به یک‌دیگر است.یکی از کارامد ترین دستگاه‌ها که در صنعت مورد استفاده مهندسان قرار میگیرد، دستگاه جوش است که در مدل‌ها و برندهای مختلف در بازار عرضه میگردد. دستگاه های جوشکاری می توانند به صورت لیزری، شیمیایی و یا الکتریکی باشند که می توان از هر کدام از آن ها در زمان مناسب استفاده کرد.

 • دستگاه جوش اینوتر 200 آمپر
 • دستگاه جوش اینوتر 250 آمپر

قیمت و خرید ابزار جوش و برش در اصفهان

فراز گاز آراد صفاهان مرکز فروش لوازم جوش و برش در اصفهان می باشد.برای آشنایی هرچه بیشتر شما عزیزان با محصولات فراز گاز آراد صفاهان در بالا نمونه ای از مهمترین ابزار جوش و برش قرار گرفته است.برای آگاهی از قیمت و خرید انواع لوازم جشکاری و برشکاری با کارشناسان فروش شرکت فراز گاز آراد در تماس باشید از طریق: چت آنلاین در سایت یا ارسال فرم درخواست از سایت، یا تماس با شماره (۰۹۱۳۱۰۶۸۲۴۴) .