وبلاگ تخصصی

فروش گاز آمونیاک در اصفهان

فروش گاز آمونیاک در اصفهان-فراز گاز آراد صفاهان

شرکت فراز گاز آراد صفاهان مرکز فروش گاز آمونیاک در اصفهان می باشد.گاز آمونیاک در سیلندرهای مشکی رنگ با گلویی طلایی به مشتریان عرضه می‌شود . همشهریان گرامی برای خرید گاز آمونیاک در اصفهان می توانید به صورت حضوری  به آدرس (اصفهان – خیابان امام خمینی – روبروی خیابان 12 بهمن – انتهای کوچه 136 – دفتر فروش و انبار فراز گاز آراد صفاهان – 09131068244 با مدیریت آقای سعیدی) مراجعه فرمایید. همچنین این شرکت برای رفاه حال شما مشتریان گرامی اقدام به تاسیس فروشگاه نیکان اسپادان نمود و شرایط خرید اینترنتی در بستری امن و آسان را برای شما عزیزان به ارمغان آورد.آشنایی با محصولات فرازگاز آراد باعث بالا بردن اطلاعات شما سروران و خریدی آگاهانه و مطمئن می شود،پس تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

آمونیاک چیست ؟ گاز آمونیاک چیست ؟ شرکت فراز گاز آراد صفاهان

گاز آمونیاک

آمونیاک با فرمول شیمیایی NH3، ترکیبی از نیتروژن و هیدروژن است.گازی است بی رنگ، با مزهٔ فوق العاده تند و زننده که اشک‌آور و خفه کننده است.گازیست قابل اشتعال. حضور مواد نفتی و دیگر مواد قابل اشتعال ، خطر حریق را افزایش می‌دهند. گاز آمونیاک از هوا سبک تر بوده و به سهولت به مایع تبدیل می‌شود.از موارد کاربرد آمونیاک می‌توان به استفاده در تهیهٔ کودهای شیمیایی،یخ سازی،اسید نیتریک، سایر ترکیبات نیتروژنه،مواد منفجره و نگهداری از مواد غذایی اشاره کرد.

فرایند تولید گاز آمونیاک

آمونیاک در طبیعت از تجزیهٔ مواد آلی ازت دار بدست می‌آید.از تقطیر زغال سنگ و واکنش کلسیم سیانامید با بخارآب تحت فشار نیز برای تولید گاز آمونیاک استفاده می شود.مهم‌ترین روش صنعتی تولید آمونیاک، فرایند هابر نام دارد که شامل تهیه آمونیاک از عناصر سازنده آن می‌باشد. در این روش، گازهای نیتروژن و هیدروژن در دمای بالا و در فشار زیاد با هم واکنش می‌دهند و آمونیاک را تولید می‌کنند. کاتالیزگر‌های مختلف هم به سهولت این واکنش کمک می‌نمایند.

خرید گاز آمونیاک در اصفهان از فراز گاز آراد صفاهان

فروش گاز آمونیاک-فراز گاز آراد صفاهان

فروش گاز آمونیاک در اصفهان

خرید گاز آمونیاک در اصفهان

نام محصول: گاز آمونیاک

نماد اتمی:  NH3

وزن اتمی: 17.031 gr/mol

تراکم گاز : ۰٫۷۳ کیلوگرم بر متر مکعب

نقطه ی ذوب: منهای ۷۷٫۷۳ درجه سانتی گراد

نقطه ی جوش: منهای ۳۳.۳۴ درجهٔ سانتی‌گراد

قیمت گاز آمونیاک : ۰۹۱۳۱۰۶۸۲۴۴

قیمت و خرید گاز آمونیاک در اصفهان

شرکت فراز گاز آراد صفاهان مرکز فروش گاز آمونیاک در اصفهان می باشد.برای آگاهی از قیمت و خرید گاز آمونیاک و همچنین شارژ سیلندر آمونیاک با کارشناسان فروش شرکت فراز گاز آراد صفاهان از طریق: چت آنلاین در سایت یا ارسال فرم درخواست از سایت و یا با شماره (۰۹۱۳۱۰۶۸۲۴۴) در تماس باشید.