وبلاگ تخصصی

بهترین سرپیک های برشکاری

معرفی بهترین سرپیک های برشکاری

شرکت فراز گاز آراد صفاهان به عنوان بزرگترین وارد کننده وپخش انواع سیلندر، گازهای (طبی، صنعتی و ترکیبی) ، تجهیزات جوش و برش، رگلاتورهای تخصصی، پالت کپسول، فلاسک نیتروژن، مخزن کرایوژنیک وشیر سیلندر در ایران شناخته شده می باشد که برای رفاه حال شما مشتریان عزیز اقدام به تاسیس فروشگاه نیکان اسپادان نمود و شرایط خرید اینترنتی در بستری امن و آسان را برای شما عزیزان به ارمغان آورد .و با انتشار مقالات تخصصی و بروز سعی در بالا بردن اطلاعات خواندگان عزیز وآشنایی هرچه بیشتر با محصولات این شرکت را فراهم نموده است.در این مقاله به معرفی بهترین سرپیک های برش می پردازیم.

جهت مشاوره ، خرید ، تعویض و شارژ انواع سیلندرهای گازی با شماره ۰۹۱۳۱۰۶۸۲۴۴ تماس حاصل فرمایید.

سرپیک برشکاری

سرپیک برشکاری یکی از مهمترین قطعات مورد نیاز برای برش فلزات مختلف به کمک حرارت و اکسیژن است.سر پیک برشکاری ابزاری است که با استفاده از یک شعله، میتوان قطعه مورد نظر را حرارت داد این عمل باعث میشود تا فلز قرمز رنگ شود و زمانی که فلز به دمای مورد نظررسید یعنی به نقطه ذوب رسید عمل برشکاری انجام شود.

سرپیک هوابرش

سوخت گاز به همراه اکسیژن برای کارهایی از جمله جوش دادن و یا برش دادن فلزها مورد استفاده واقع می شد. سرپیک هوا برش به محصولی است که با استفاده از مخلوط دو گاز اکسیژن و پروپان کارش برش فلزات را انجام میدهد.کپسول های حاوی گاز با استفاده از شیلنگ هوا برش به ورودی سرپیک ها متصل خواهد شد این سرپیک ها دارای دو ورودی هستند که شیلنگ های اکسیژن و گاز به آن متصل خواهد شد.

انواع سرپیک برشکاری

سر پیک برش برای بریدن ورق های فولادی و آهن استفاده می شود , انواع مدل های این محصول با برندهای مختلف و سایزهای برش مختلف موجود می باشداز سایز 30 تا ۸۰ نسبت به کارکرد مصرف کننده مورد استفاده قرار می گیرد ,مدل یک تکه – مدل دو تکه -مدل بلند – مدل کوتاه و مدل های دیگر در بازار موجود است.

جهت مشاوره ، خرید ، تعویض و شارژ انواع سیلندرهای گازی با شماره ۰۹۱۳۱۰۶۸۲۴۴ تماس حاصل فرمایید.

سرپیک برشکاری یک تکه

سرپیک برشکاری یک تکه خود به دو نوع سرپیک برشکاری یک تکه بلند و کوتاه و سرپیک برشکاری یک تکه نازک بر و ضخیم بر تقسیم می شود.این این محصول در اندازه های مختلف بین 8 تا 64 اینچ امکان انجام برش به ضخامت های گوناگون از 3 تا 300 میلیمتر را دارد اما پرکاربردترین نمونه ی آن در بازار به سرپیک یک تکه ی 60 سانتی متر معروف است

سرپیک برشکاری دو تکه

سرپیک برشکاری دو تکه از پرطرفدارترین انواع سرپیک برشکاری موجود در بازار به شمار می رود.به دلیل امکان جداسازی،اشغال کمتر فضا و سهولت در حمل و نقل.نازل سرپیک برشکاری دو تکه، 4 حالته است که با تنظیم دقیق هر یک از حالات آن امکان ایجاد برش هایی با ضخامت 3 تا صد میلیمتر وجود دارد.

نکات ایمنی

  • پیش از روشن کردن سر پیک برش از سالم بودن شیلنگ ها و محکم بودن بستهای آنها مطمئن شوید
  • از سر پیک برش با دستهای آغشته به روغن و ترکیبات آن استفاده نکنید
  • از کار کردن در مجاورت مواد آتش زا خوداری کنید
  • صدای تق تق متوالی نشانگر برکشت شعله آتش است , در این حالت نازل را محکم نمائید
  • از خوابانیدن کپسول که باعث راه یافتن ذرات زائد به داخل پیک برش و انسداد سوراخ نازل میگردد , جدا خوداری کنید
  • در پایان کار شیر کپسول را محکم ببندید

جهت مشاوره ، خرید ، تعویض و شارژ انواع سیلندرهای گازی با شماره ۰۹۱۳۱۰۶۸۲۴۴ تماس حاصل فرمایید.

بهترین سرپیک های برشکاری در بازار ایران

برای خرید بهترین سرپیک های برش موجود در باز ایران و اطلاع از قیمت خرید سرپیک برشکاری می توانید  با مدیریت شرکت فراز گاز آراد صفاهان در ارتباط باشید: 09131068244 همچین می توانید به صورت آنلاین وبرای بدست آوردن اطلاعات بیشتر بروی لینک مورد نظر در قسمت پایین کلیک کنید.