وبلاگ تخصصی

انواع صفحه سنگ | انواع صفحه برش

انواع صفحه سنگ - انواع صفحه برش - فراز گاز آراد صفاهان

شرکت فراز گاز آراد صفاهان به عنوان بزرگترین وارد کننده و پخش انواع سیلندر، گازهای (طبی، صنعتی و ترکیبی) ، تجهیزات جوش و برش، رگلاتورهای تخصصی، پالت کپسول، فلاسک نیتروژن، مخزن کرایوژنیک وشیر سیلندر در ایران شناخته شده می باشد که برای رفاه حال شما مشتریان عزیز اقدام به تاسیس فروشگاه نیکان اسپادان نمود و شرایط خرید اینترنتی در بستری امن و آسان را برای شما عزیزان به ارمغان آورد .و با انتشار مقالات تخصصی و بروز سعی در بالا بردن اطلاعات خوانندگان عزیز وآشنایی هرچه بیشتر با محصولات این شرکت را فراهم نموده است.و اما مقاله امروز (انواع صفحه برای برش سنگ).

جهت مشاوره ، خرید ، تعویض و شارژ انواع سیلندرهای گازی با شماره ۰۹۱۳۱۰۶۸۲۴۴ تماس حاصل فرمایید.

انواع صفحه برش از لحاظ کاربرد

صفحه برش صفحه‌های مسطح، نازک و گرد از نظر شکل شبیه به DVD یا دیسک‌های فشرده هستند که به عنوان بخشی از یک دستگاه برش یا آسیاب زاویه ای با چرخش ، به قطعه کار برخورد کرده و با ایجاد سایش و اصطکاک برشکاری روی قطعه را انجام می‌دهد. سایز دانه‌های سایشی با میزان ظرافت برش و سطوح برش شده رابطه مستقیم دارد،اندازه ذرات هرچه ریزتر باشد برای انجام ظریف کاری و به دست آمدن یک سطح صاف بعد از برش یا سایش تاثیر گذار است. در حالی که دانه های زمخت تر و درشت تر ممکن است سطح صافی را بعد از برش یا سایش به ما ندهد.

صفحه برش آهن

صفحات برش آهن معمولاً دارای قطر 115، 180، 210 و 230 و ضخامت 1 الی 3 میلی‌متر هستند. این نوع صفحه برای برش انواع لوله و پروفیل آهنی با ضخامت کم کاربرد دارند. اکثر صفحات آهن بر مینی نیز در قطر 115 میلی ‌متر و ضخامت 1 تا 3میلی ‌متر ساخته می شوند.

صفحه برش استیل

صفحه برش استیل دارای ظاهری صاف بوده و در میان انواع صفحات برشی، صفحه‌های استیل‌بر کمترین ضخامت را دارند. از این صفحه برش برای برش و سایش انواع فولاد سخت مانند استیل (ضخامت کم) استفاده می‌شود. اکثر صفحات استیل بر مینی نیز در قطر 115 میلی ‌متر و ضخامت 1 میلی ‌متر ساخته می شوند.

صفحه برش پروفیل

صفحه برش پروفیل‌ در انواع 300 و 355 میلی‌متر تولیدشده و روی دستگاه مخصوص برش پروفیل نصب می‌شود. این نوع صفحه برای برش انواع لوله، قوطی و پروفیل ساختمانی کاربرد دارد.

صفحه برش سنگ

صفحات برش سنگ دارای قطرهای 115، 180، 210 و 230 میلی‌متر بوده و در ضخامت 1 الی 3 میلی‌متر تولید می‌شوند.این صفحه برای فرم دادن سریع لبه‌ها و تیز کردن ابزار مختلف کاربرد دارد.

صفحه ساب و سایش

صفحه ساب و سایش برای سایش دادن و تغییر شکل ظاهری متریال‌های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. صفحه‌های ساب به دو دسته تقسیم می‌شوند:صفحه‌های ساب دستی و صفحه‌های ساب ماشینی

جهت مشاوره ، خرید ، تعویض و شارژ انواع سیلندرهای گازی با شماره ۰۹۱۳۱۰۶۸۲۴۴ تماس حاصل فرمایید.

صفحات ساب دستی

صفحات ساب آهنگری برای برش‌دادن متریال‌های مختلف فولادی و غیرفولادی به کار می‌روند. اکثر صفحات ساب آهن در قطر ۱۸۰ میلی‌متر و ضخامت سه میلی‌متر می‌باشند.اکثر صفحات مینی ساب آهن در قطر ۱۱۵ میلی متر و ضخامت شش میلی‌متر می‌باشند.

صفحات ساب ماشینی

صفحات ساب ماشینی نسبت به صفحات آهنگری دارای ضخامت قطورتری هستند و اکثرا برای تیزکاری ابزار‌های ماشینکاری، قیچی‌های برش صنعتی و شکل دادن قطعات استفاده می‌شوند.

قیمت صفحات برش

سایز صفحات برش با دو عدد بیان می‌شود. یک عدد مربوط به قطر صفحه و یک عدد نشان دهنده ضخامت آن می‌باشد. معمولا قطر صفحات برش، از قطر صفحاتی که برای سایش مورد استفاده قرار می‌گیرند، بیشتر است. شرکت فراز گاز آراد صفاهان وارد کننده و توزیع کننده انواع صفحات برش در بازار ایران می باشد..برای اطلاع از لیست قیمت صفحه برش از طریق:  چت آنلاین در سایت یا ارسال فرم درخواست از سایت و یا با شماره (۰۹۱۳۱۰۶۸۲۴۴) با کارشناسان ما در تماس باشید.